Vany

Akrylát, z něhož jsou akrylátové vany vyráběny, je termoplast, který je mimo jiné velmi dobře tvarovatelný. Díky jeho vlastnostem jsou akrylátové vany vyráběny v mnoha rozmanitých velikostech, tvarech a designech.

Akrylátové vany do koupelny a jejich přednosti

Hlavními přednostmi akrylátových van je životnost, nízká váha, snadná údržba a schopnost udržet teplotu napuštěné vody déle než jiné materiály. Z toho vyplývá, že akrylátové vany jsou nejoblíbenější vany do koupelny.

Vany Polysan, Vagnerplast, Gelco…

V sortimentu našeho e-shopu nalezente široký výběr van od hlavních výrobců. Vany Polysan i akrylátové vany Vagnerplast jsou špičkou mezi českými výrobky.

Plechové (smaltované) vany

Klasické plechové vany zůstávají i v dnešní době běžným vybavením koupelen. Lisováním smaltu, ze kterého jsou plechové vany vyráběny, výrobci získávají různé tvary plechových van. Přesto není nabídka tak rozmanitá, jako u van akrylátových.

Hlavní předností plechové vany je nižší cena v porovnání s vanou akrylátovou. Další z kladů plechové vany je její vodivost. Pokud je vana napuštěna teplou vodou, plech se okamžitě zahřeje a zůstává teplý.

V případě drobného povrchového poškození smaltu lze pro opravy použít tzv. studené smalty v tubičkách, avšak nikdy nedocílíme původního vzhledu - spíše budeme chránit plech proti rezivění.

Zvolte parametry filtru:
od cost_unit do cost_unit
Nahoru
Kategorie
Nahoru
Přihlásit
Košík