Sprchové kouty

Elegantním řešením, které se hodí do každé koupelny, jsou sprchové kouty. Největší výhodou sprchových koutů jsou jejich malé prostorové nároky při zachování maximálního komfortu při mytí. Rohové i čtvrtkruhové sprchové kouty se vyrábí nejčastěji ve velikostech 80x80, 90x90 nebo 100x100 cm. V případě zděného sprchového koutu je vhodné využít sprchové dveře. Pokud je pro sprchování využívána vana, je možné chránit okolí vany před vlhkem vanovou zástěnou.

Čtvrtkruhové sprchové kouty

Čtvrtkruhové sprchové kouty mají vždy pevný rozměr a umisťují se do rohu na sprchové vaničky nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem. Jsou tvořeny především dvěma pevnými rovnými díly a jedním nebo dvěma ohýbanými díly, které tvoří posuvné dveře.

Rohové sprchové kouty

Pro umístění rohového sprchového koutu do rohu se kombinuje jedna pevná stěna s otočnými dveřmi. U některých typů sprchových koutů je možné zkombinovat různé šířky dílů a získat tak obdélníkový sprchový kout. I přes to, že sprchové kouty jsou určeny především k zabudování do rohu, je možné je sestavit ze dvou pevných stěn a vytvořit tak sprchový kout ve tvaru „U“. Rohové sprchové kouty se umisťují jak na sprchové vaničky, tak přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem.

Zvolte parametry filtru:
od cost_unit do cost_unit
Nahoru
Kategorie
Nahoru
Přihlásit
Košík