Sklenička SAT Simply R mléčné sklo SATDSIMRSKL

Sklenička v oblém designu z mléčného skla je praktický doplněk z inovativní série Simply R. Tuto skleničku nelze namontovat na... více informací »
Sklenička SAT Simply R mléčné sklo SATDSIMRSKL
Značka: SAT
199 Kč
Ověřit dostupnost
Sklenička v oblém designu z mléčného skla je praktický doplněk z inovativní série Simply R. Tuto skleničku nelze namontovat na...

Sklenička v oblém designu z mléčného skla je praktický doplněk z inovativní série Simply R. Tuto skleničku nelze namontovat na stěnu samostatně, je určena do jednoho z univerzálních nástěnných držáků (chromových SATDSIMR04 či SATDSIMR05, případně držáku v PVD Gun Metal SATDSIMR04GM), kde si můžete skladbu a umístění doplňků určit zcela podle svých představ. Chcete do držáku umístit dávkovač na mýdlo a dvě skleničky, případně dávkovač, skleničku a mýdlenku? Vše je možné, jen musíte samozřejmě také zohlednit počet a velikost doplňků a dle toho vybrat velikost univerzálního držáku (v lesklém chromu nabízíme držák o rozměru rozměr 45 a 60 cm, v PVD Gun Metal pouze 45 cm). Je potřeba klást důraz na každý detail ve Vaší koupelně i toaletě. Proto jsme rádi, že Vám můžeme dopřát takové doplňky, které Vám budou nejen sloužit a budou účelné, ale i na pohled krásné a originální. Prodloužená záruka 5 let!

Oblíbený a kvalitní produkt Sklenička SAT Simply R mléčné sklo SATDSIMRSKL originál od značky SAT snadno seženete zde teď právě za akční cenu. Akční cena již od 199 Kč.