Obklad Del Conca Espressione rosso bambu 20×50 cm mat 54ES06BA

Obklad v červené barvě v imitaci kamene o rozměru 20x50 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S... více informací »
Obklad Del Conca Espressione rosso bambu 20x50 cm mat 54ES06BA
Značka: Del Conca
999 Kč
Ověřit dostupnost
Obklad v červené barvě v imitaci kamene o rozměru 20x50 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S...

Obklad v červené barvě v imitaci kamene o rozměru 20×50 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Super produkt Obklad Del Conca Espressione rosso bambu máte možnost získat taky tady u nás umístěný v rubrice obklady. Nyní najdete ještě další kusy ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. U zákazníků oblíbená značka Del Conca vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami! To ovšem není vše, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele Del Conca. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Obklad Del Conca Espressione rosso bambu 20x50 cm mat 54ES06BA od značky s dlouholetou historií Del Conca snadno získáte aktuálně na webu pořád výhodně. Aktuálně za super cenu 999 Kč.