Masážní vana Laguna Fortuna 160×100 cm akrylát levá SFO1600LHM

Masážní vana z akrylátu o tloušťce 3,2 mm. Levá orientace. Vana je vybavena hydromasáží a airmasáží. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.... více informací »
Masážní vana Laguna Fortuna 160x100 cm akrylát levá SFO1600LHM
Značka: Laguna
35 627 Kč
Ověřit dostupnost
Masážní vana z akrylátu o tloušťce 3,2 mm. Levá orientace. Vana je vybavena hydromasáží a airmasáží. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku....

Masážní vana z akrylátu o tloušťce 3,2 mm. Levá orientace. Vana je vybavena hydromasáží a airmasáží. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku. Unikátní a žádaný kus můžete sehnat nyní tady u nás ve známé sekci rohové vany! Nyní si můžete koupit další zboží ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete více produktů od dodavatele Laguna. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbená značka Laguna má ve stále nabídkce kvalitní zboží. Přesvědčte se.

Kvalitní a levný kousek Masážní vana Laguna Fortuna 160x100 cm akrylát levá SFO1600LHM od výrobce Laguna snadno můžete sehnat online za extra cenu! Právě teď za cenu 35 627 Kč.