Držák SAT Evolution S chrom SATDEVOSP02

Pro milovníky hranatých tvarů máme připravenu lahůdku – sérii Evolution S (SAT). U této série dominuje výrazný hranatý... více informací »
Držák SAT Evolution S chrom SATDEVOSP02
Značka: SAT
849 Kč
Ověřit dostupnost
Pro milovníky hranatých tvarů máme připravenu lahůdku – sérii Evolution S (SAT). U této série dominuje výrazný hranatý...

Pro milovníky hranatých tvarů máme připravenu lahůdku – sérii Evolution S (SAT). U této série dominuje výrazný hranatý design. Vysoká úroveň zpracování, vysoká kvalita použitých materiálů a elegantní nadčasový design jsou umocněny nenápadným uchycením doplňků na stěnu, které nadchne skutečné milovníky minimalismu. Tato série se odlišuje též unikátními držáky na doplňky (na dávkovače mýdla, skleničky, mýdlenku), které mohou být buď s malou odkládací poličkou nebo bez ní a mohou do nich být vloženy přesně ty doplňky, které si zákazník vybere. Ať už jednotlivě, nebo v libovolné kombinaci. Prodloužená záruka 5 let!

Tento neodolatelný výrobek Držák SAT Evolution S chrom SATDEVOSP02 s osvědčenou značkou SAT můžete získat tady a teď právě skutečně výhodně. Ceny již od 849 Kč.