Dlažba Sintesi Project beige 30×60 cm mat ECOProject12836

Tento exkluzivní produkt lze získat ještě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii obklady! Vyberte si akční zboží z... více informací »
Dlažba Sintesi Project beige 30x60 cm mat ECOProject12836
Značka: Sintesi
799 Kč
Ověřit dostupnost
Tento exkluzivní produkt lze získat ještě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii obklady! Vyberte si akční zboží z...

Tento exkluzivní produkt lze získat ještě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii obklady! Vyberte si akční zboží z této rubriky ve slevě! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás najdete více skvělých kousků značky Sintesi. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Sintesi dodává top zboží.
Mrazuvzdorná dlažba v béžové barvě v imitaci kamene o rozměru 30×60,4 cm a tloušťce 8,2 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.

Akční kus Dlažba Sintesi Project beige 30x60 cm mat ECOProject12836 od značky se zárukou kvality Sintesi snadno pořídíte u nás nyní za rozumné peníze! Cena již od 799 Kč.