Dlažba Dom Entropia antracite 60×60 cm mat DEN670

Mrazuvzdorná dlažba v černé barvě v betonovém designu o rozměru 60x60 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do... více informací »
Dlažba Dom Entropia antracite 60x60 cm mat DEN670
Značka: Dom
899 Kč
Ověřit dostupnost
Mrazuvzdorná dlažba v černé barvě v betonovém designu o rozměru 60x60 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do...

Mrazuvzdorná dlažba v černé barvě v betonovém designu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými a nahodilými odchylkami v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří.
Tento vynikající výrobek jde získat teď tady na stránkách zařazený v kategorii obklady. Najděte si parádní produkty z této rubriky za rozumné peníze! To není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky Dom. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Dom vám představuje vysoce kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě!

Vysoce kvalitní produkt Dlažba Dom Entropia antracite 60x60 cm mat DEN670 od známého dodavatele Dom jednoduše můžete najít právě teď v bezva akci. V akci od 899 Kč.