Boční panel UNI-2 80 cm z MDF, bilá

Univerzální boční krycí panel pro vany šířky 80 cm, materiál MDF s PVC fólií, odolné proti vlhkosti, barva bílá. K panelům UNI 2 je nutno... více informací »
Boční panel UNI-2 80 cm z MDF
Značka: NO BRAND
990 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální boční krycí panel pro vany šířky 80 cm, materiál MDF s PVC fólií, odolné proti vlhkosti, barva bílá. K panelům UNI 2 je nutno...

Univerzální boční krycí panel pro vany šířky 80 cm, materiál MDF s PVC fólií, odolné proti vlhkosti, barva bílá. K panelům UNI 2 je nutno dokoupit sadu profilů pro instalaci
Kvalitní a žádaný výrobek Boční panel UNI-2 80 cm seženete již dnes tady na stránkách ve známé kategorii panely k vanám. Nyní můžete získat ostatní produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce NO BRAND. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Boční panel UNI-2 80 cm z MDF, bilá od oblíbené značky NO BRAND máte možnost najít na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Teď v akci 990 Kč.