Wc s prkénkem softclose závěsné Villeroy&Boch Subway 3.0 4670TS01

Závěsné WC s prkénkem softclose bez splachovacího okruhu. s poklopem soft close S úsporným splachováním o objemu 3/4,5 litru. Skryté uchycení.Zcela... více informací »
Wc s prkénkem softclose závěsné Villeroy&Boch Subway 3.0 4670TS01
Značka: NO BRAND
16 686 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné WC s prkénkem softclose bez splachovacího okruhu. s poklopem soft close S úsporným splachováním o objemu 3/4,5 litru. Skryté uchycení.Zcela...

Závěsné WC s prkénkem softclose bez splachovacího okruhu. s poklopem soft close S úsporným splachováním o objemu 3/4,5 litru. Skryté uchycení.Zcela unikátní kus Wc s prkénkem softclose závěsné Villeroy&Boch Subway 3.0 4670TS01 máte možnost získat rovnou tady na našem webu zařazený v sekci závěsné wc mísy! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této sekce za příznivou cenu! Máme toho více, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce NO BRAND. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce NO BRAND vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Neodolatelný produkt Wc s prkénkem softclose závěsné Villeroy&Boch Subway 3.0 4670TS01 od předního výrobce NO BRAND máte možnost nakoupit ještě dnes ve slevě. Ceny od 16 686 Kč.