Umyvadlová baterie Grohe Atrio s výpustí Cool Sunrise 20009GL3

Kohoutková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V barevném provedení Cool Sunrise. Průtok baterie je 5,7 litrů/minutu.... více informací »
Umyvadlová baterie Grohe Atrio s výpustí Cool Sunrise 20009GL3
Značka: Grohe
17 617 Kč
Ověřit dostupnost
Kohoutková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V barevném provedení Cool Sunrise. Průtok baterie je 5,7 litrů/minutu....

Kohoutková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V barevném provedení Cool Sunrise. Průtok baterie je 5,7 litrů/minutu. Nejprodávanější výrobek Umyvadlová baterie Grohe Atrio s výpustí Cool naleznete také na stránkách v oblíbené sekci umyvadlové baterie. Nyní si můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné rubrice v akci! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky Grohe. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce Grohe dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami!

Nejprodávanější produkt Umyvadlová baterie Grohe Atrio s výpustí Cool Sunrise 20009GL3 originál od značky Grohe je k dostání tady teď za akční cenu! Nabídka již od 17 617 Kč.