Umyvadlová baterie Grohe Atrio bez podomítkového tělesa Warm Sunset 20169DA3

Kohoutková podomítková umyvadlová baterie bez podomítkového tělesa. V barevném provedení Warm Sunset. Průtok baterie je 5,7... více informací »
Umyvadlová baterie Grohe Atrio bez podomítkového tělesa Warm Sunset 20169DA3
Značka: Grohe
14 974 Kč
Ověřit dostupnost
Kohoutková podomítková umyvadlová baterie bez podomítkového tělesa. V barevném provedení Warm Sunset. Průtok baterie je 5,7...

Kohoutková podomítková umyvadlová baterie bez podomítkového tělesa. V barevném provedení Warm Sunset. Průtok baterie je 5,7 litrů/minutu.
Tento kvalitní a žádaný produkt Umyvadlová baterie Grohe Atrio bez podomítkového tělesa můžete pořídit nyní tu na našich stránkách v oblíbené kategorii umyvadlové baterie! Prozkoumejte skvělé produkty z této rubriky za super peníze! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na více produktů značky Grohe. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Umyvadlová baterie Grohe Atrio bez podomítkového tělesa Warm Sunset 20169DA3 od výrobce s dobrým jménem Grohe máte možnost koupit momentálně na webu téměř zdarma. Nyní nakoupíte za 14 974 Kč.