Topné fólie Fenix na zrcadla MHF-12 proti zamlžování MHF12

Folie zahřívá zrcadlo a brání tak jeho zamlžení. Na folii je nanesena tenká vrstva lepidla, kterým se folie nalepí na zadní stranu zrcadla.... více informací »
Topné fólie Fenix na zrcadla MHF-12 proti zamlžování MHF12
Značka: Fenix
287 Kč
Ověřit dostupnost
Folie zahřívá zrcadlo a brání tak jeho zamlžení. Na folii je nanesena tenká vrstva lepidla, kterým se folie nalepí na zadní stranu zrcadla....

Folie zahřívá zrcadlo a brání tak jeho zamlžení. Na folii je nanesena tenká vrstva lepidla, kterým se folie nalepí na zadní stranu zrcadla. Přívodní kabel (délka 1m oválný průřez 5x3mm) je v místě napojení na folii opatřen plastovou krytkou (tloušťka 6mm) V místě připojení musí být pod zrcadlem vytvořen prostor pro krytku a vyvedení vodiče. Přívodní vodič není ukončen zástrčkou, aby jej bylo možné dle potřeby protáhnout např. stěnou skříňky nebo husím krkem.Folie se obvykle připojí na osvětlení zrcadla (230V), možné je ale i jiné spínání – samostatný vypínač, časový spínač, pohybové čidlo, apod. Cca 1-2 minuty po zapnutí se odmlží plocha zrcadla odpovídající velikosti topné folie a postupně se zvětší až cca 10cm přes obrys folie.U lepených zrcadel zvolte velikost folie tak, aby po obvodu zůstal dostatečný okraj pro přilepení zrcadla (k topné folii tmel nepřilne). Větší/těžší zrcadla doporučujeme opatřit fixačním rámem.

Tento žádaný produkt Topné fólie Fenix na zrcadla MHF-12 proti zamlžování MHF12 od oblíbené značky Fenix získáte tady nyní téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 287 Kč.