Kosmetické zrcátko Simplehuman Trio MAX Kartáčovaná nerez ocel ST3050

S naším nejlepším modelem Trio Max budete mít tři zrcátka v jednom. Jedna strana dává 5x násobné zvětšení, takže uvidíte... více informací »
Kosmetické zrcátko Simplehuman Trio MAX Kartáčovaná nerez ocel ST3050
Značka: Simplehuman
9 990 Kč
Ověřit dostupnost
S naším nejlepším modelem Trio Max budete mít tři zrcátka v jednom. Jedna strana dává 5x násobné zvětšení, takže uvidíte...

S naším nejlepším modelem Trio Max budete mít tři zrcátka v jednom. Jedna strana dává 5x násobné zvětšení, takže uvidíte detailně celý svůj obličej. Stačí jen dvakrát poklepat na pravou spodní část zrcátka a to se automaticky překlopí na druhou stranu, kde se uvidíte v nezvětšeném odraze 1:1 nebo ve spodním okénku s 10x násobným zvětšením, pro ty nejjemnější detaily – perfektní pro aplikaci očních linek nebo úpravu obočí. Světelný systém TRU-LUX napodobuje přirozené denní světlo, což Vám umožní vidět svou tvář ve všech odstínech. Ihned tedy spatříte jakékoliv rozdíly a nepřesnosti v barvě. Nastavení světla je možno přepnout také do režimu „osvětlení při svíčkách“, takže svůj make-up můžete zkontrolovat, než vyrazíte do restaurace na večeři. Intenzitu jasu rychle a jednoduše nastavíte plynulým dotykem po obvodu zrcátka. A zrcátko se díky senzoru pohybu vždy rozsvítí v momentě, kdy k němu přiblížíte svou tvář.

Hodně povedený produkt Kosmetické zrcátko Simplehuman Trio MAX Kartáčovaná nerez ocel ST3050 od dodavatele se skvělou pověstí Simplehuman lze koupit momentálně na webu téměř zdarma. Momentálně v akci za 9 990 Kč.