Sprchové dveře

Velkou výhodou sprchových dveří oproti sprchovému koutu je možnost přizpůsobit prostor vašim potřebám. Nejjednodušší je využít koupelnovou niku, která se uzavře sprchovými dveřmi. Další možností je jednu nebo obě stěny prostoru vyzdít příčkou, nebo využít pevnou sprchovou stěnu. Přímo při výběru sprchových dveří vás bude zajímat hlavně způsob otevírání.

Nejčastějším typem otevírání jsou posuvné sprchové dveře. Oceníte především to, že výrazně šetří místo v koupelně. Nevýhodou je naopak náročnější čištění a možnost zadrhávání dveří. Zadrhávání předchází systém posuvu dveří AntiBlock od Ravaku, který místo koleček využívá tzv. kluzák.

Oblíbené jsou i zalamovací dveře. Jejich největší výhodou je velikost vstupu do sprchového koutu. Při zvolení zalamování dveří směrem dovnitř se lze vyhnout vykapávání vody na podlahu, což ale klade nároky na hloubku koutu. Lze ho použít jen u větších sprchových koutů.

Šířka vstupu je výhodou i pro moderní pivotové dveře, které jsou usazené v otočném čepu. Otevírají se ale směrem ven, kdy stékají kapky ze dveří na podlahu koupelny.

Zvolte parametry filtru:
od cost_unit do cost_unit
ZOOM LINE sprchové dveře 1400mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře 1500mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře 1600mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře 1800mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře 700mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře 800mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře 900mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře dvojkřídlé  800mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře dvojkřídlé 1000mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře dvojkřídlé 1200mm, čiré sklo
ZOOM LINE sprchové dveře dvojkřídlé 900mm, čiré sklo
Nahoru