Obklad Del Conca Espressione grigio bambu 20×50 cm mat 54ES15BA

Obklad v šedé barvě o rozměru 20x50 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S malými rozdíly v... více informací »
Obklad Del Conca Espressione grigio bambu 20x50 cm mat 54ES15BA
Značka: Del Conca
999 Kč
Ověřit dostupnost
Obklad v šedé barvě o rozměru 20x50 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S malými rozdíly v...

Obklad v šedé barvě o rozměru 20×50 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.
Zlevněný produkt Obklad Del Conca Espressione grigio bambu lze sehnat rovněž na stránkách zařazený v kategorii obklady. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii v akci! Máme toho více, máme v nabídce další produkty od výrobce Del Conca. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Dodavatel Del Conca dlouhodobě prodává prvotřídní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Obklad Del Conca Espressione grigio bambu 20x50 cm mat 54ES15BA od značky s dlouholetou historií Del Conca jde získat zde teď právě trvale výhodně. Ve skvělé akci za 999 Kč.