Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 90×50 cm dub halifax OXO901ZKDL

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva - dubu halifax. Skříňku složíte z... více informací »
Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 90x50 cm dub halifax OXO901ZKDL
Značka: Naturel
22 390 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva - dubu halifax. Skříňku složíte z...

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.

Velmi oblíbený výrobek Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 90x50 cm dub halifax OXO901ZKDL od známého výrobce Naturel jednoduše naleznete u nás nyní opravdu levně! Právě lze objednat jen za 22 390 Kč.