Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 70×50 cm dub halifax OXO701ZKDP

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva - dubu halifax. Skříňku složíte z... více informací »
Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 70x50 cm dub halifax OXO701ZKDP
Značka: Naturel
19 690 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva - dubu halifax. Skříňku složíte z...

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.

Tento neodolatelný výrobek Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 70x50 cm dub halifax OXO701ZKDP od top výrobce Naturel snadno můžete sehnat zde ve slevě! Nabídka od 19 690 Kč.