Koš na prádlo SAT natural SATDKOSPRN

Krásný moderní koš se vzhledem ratanu v přírodní hnědé barvě. Je vyroben z plastu, což zjednodušuje jeho použití ve vlhkém prostředí koupelen... více informací »
Koš na prádlo SAT natural SATDKOSPRN
Značka: SAT
1 249 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný moderní koš se vzhledem ratanu v přírodní hnědé barvě. Je vyroben z plastu, což zjednodušuje jeho použití ve vlhkém prostředí koupelen...

Krásný moderní koš se vzhledem ratanu v přírodní hnědé barvě. Je vyroben z plastu, což zjednodušuje jeho použití ve vlhkém prostředí koupelen a prodlužuje jeho životnost. Tento praktický koš na prádlo, který zabydlí a zútulní Vaši koupelnu, je však možné použít i v jiných místnostech jako úložný prostor na cokoli – například v dětském pokoji jako designový box na plyšáky. Koš má vyjímatelný textil vak (pratelný na max. 40 °C), který v případě potřeby jednoduše z koše vyjmete a po vyprání vrátíte zpět. Je dodáván v praktickém a ekologickém balení v rozloženém stavu, současně s montážním návodem. Prodloužená záruka 5 let!

Tento kvalitní a žádaný kus Koš na prádlo SAT natural SATDKOSPRN od známé společnosti SAT snadno seženete na našich stránkách teď v akci. Aktuálně v akci za 1 249 Kč.