Koš na prádlo SAT černá SATDKOSPRTC1

Textilní koš na prádlo v černé barvě, menší rozměr s jedním odkládacím prostorem uvnitř (máme v nabídce i větší textilní... více informací »
Koš na prádlo SAT černá SATDKOSPRTC1
Značka: SAT
559 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní koš na prádlo v černé barvě, menší rozměr s jedním odkládacím prostorem uvnitř (máme v nabídce i větší textilní...

Textilní koš na prádlo v černé barvě, menší rozměr s jedním odkládacím prostorem uvnitř (máme v nabídce i větší textilní koš v šedé i černé barvě s dvěma odkládacími prostory, které umožňují rovnou prádlo třídit). Praktický koš na prádlo, který zabydlí a zútulní Vaši koupelnu. Je však možné ho použít i v jiných místnostech jako úložný prostor na cokoli – například v dětském pokoji jako designový box na plyšáky. Koš má vyjímatelný textil vak (pratelný na max. 40 °C), který v případě potřeby jednoduše z koše vyjmete a po vyprání vrátíte zpět. Je dodáván v praktickém a ekologickém balení v rozloženém stavu, současně s montážním návodem. Prodloužená záruka 5 let!

Kvalitní výrobek Koš na prádlo SAT černá SATDKOSPRTC1 od oblíbené značky SAT jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď skutečně levně. Právě lze objednat jen za 559 Kč.