Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 cm ořech karamelový PERMA3OK60L

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová konstrukce z MDF s kvalitní fólií v žádaném a velmi pěkném. Výplň... více informací »
Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 cm ořech karamelový PERMA3OK60L
Značka: Naturel
4 590 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová konstrukce z MDF s kvalitní fólií v žádaném a velmi pěkném. Výplň...

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová konstrukce z MDF s kvalitní fólií v žádaném a velmi pěkném. Výplň je poskládána z panelů z MDF ve stejném dekoru a bílého matného skla tl. 4 mm. Zasklení bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem. Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Dveře 60 mají WC zámek (rozteč 72 mm) a pasuje k nim klika v provedení s WC knoflíkem.
Zcela unikátní produkt Interiérové dveře Naturel Perma můžete koupit bezprostředně tady u nás v populární kategorii interiérové dveře! Nyní najdete akční produkty z této rubriky ve slevě. Oblíbený výrobce Naturel svým zákazníkům dodává kvalitní výrobky. A to ještě není vše! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také více skvělých produktů značky Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super kus Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 cm ořech karamelový PERMA3OK60L od společnosti Naturel můžete dostat v naší nabídce ve výprodejové akci. Nyní pořídíte za 4 590 Kč.