Držák SAT Evolution S chrom SATDEVOS01

Pro milovníky hranatých tvarů máme připravenu lahůdku – sérii Evolution S (SAT). U této série dominuje výrazný hranatý... více informací »
Držák SAT Evolution S chrom SATDEVOS01
Značka: SAT
469 Kč
Ověřit dostupnost
Pro milovníky hranatých tvarů máme připravenu lahůdku – sérii Evolution S (SAT). U této série dominuje výrazný hranatý...

Pro milovníky hranatých tvarů máme připravenu lahůdku – sérii Evolution S (SAT). U této série dominuje výrazný hranatý design. Vysoká úroveň zpracování, vysoká kvalita použitých materiálů a elegantní nadčasový design jsou umocněny nenápadným uchycením doplňků na stěnu, které nadchne skutečné milovníky minimalismu. Tato série se odlišuje též unikátními držáky na doplňky (na dávkovače mýdla, skleničky, mýdlenku), které mohou být buď s malou odkládací poličkou nebo bez ní a mohou do nich být vloženy přesně ty doplňky, které si zákazník vybere. Ať už jednotlivě, nebo v libovolné kombinaci. Prodloužená záruka 5 let!

Tento akční a ve slevě výrobek Držák SAT Evolution S chrom SATDEVOS01 od odblíbeného výrobce SAT jednoduše můžete sehnat právě zde za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 469 Kč.