Držák ručníků SAT Simply R chrom SATDSIMR19

Otočný držák na ručníky o délce 38 cm v lesklém chromovém provedení je velice praktický doplněk pro odkládání a sušení... více informací »
Držák ručníků SAT Simply R chrom SATDSIMR19
Značka: SAT
999 Kč
Ověřit dostupnost
Otočný držák na ručníky o délce 38 cm v lesklém chromovém provedení je velice praktický doplněk pro odkládání a sušení...

Otočný držák na ručníky o délce 38 cm v lesklém chromovém provedení je velice praktický doplněk pro odkládání a sušení ručníků. Je vhodné umístit jej například vedle umyvadla. Je důležité klást důraz na každý detail ve Vaší koupelně i toaletě, i držák ručníků je důležitou součástí těchto prostor. Proto jsme rádi, že Vám můžeme dopřát takové doplňky, které Vám budou nejen sloužit a budou účelné, ale i na pohled krásné. Tento držák je vyroben z kombinace hliníku a mosazi tak, aby byla zajištěna jeho maximální funkčnost a odolnost ve vlhkém prostředí. Prodloužená záruka 5 let!

Tento nejprodávanější kus Držák ručníků SAT Simply R chrom SATDSIMR19 originál od značky SAT jednoduše můžete sehnat zde nyní za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 999 Kč.