Dlažba Sintesi Project smoke 60×60 cm mat ECOProject12800

Hodně žádaný produkt jde získat pohodlně tady na webu ve známé sekci obklady. Připravili jsme ještě podobné produkty ve... více informací »
Dlažba Sintesi Project smoke 60x60 cm mat ECOProject12800
Značka: Sintesi
799 Kč
Ověřit dostupnost
Hodně žádaný produkt jde získat pohodlně tady na webu ve známé sekci obklady. Připravili jsme ještě podobné produkty ve...

Hodně žádaný produkt jde získat pohodlně tady na webu ve známé sekci obklady. Připravili jsme ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii v akci. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Sintesi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce Sintesi pro své zákazníky poskytuje skvělý sortiment. Nové kousky každý den! Mrazuvzdorná dlažba v šedé barvě v imitaci kamene o rozměru 60,4×60,4 cm a tloušťce 9 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.

Výjimečný výrobek Dlažba Sintesi Project smoke 60x60 cm mat ECOProject12800 od dodavatele zboží Sintesi můžete najít ještě dnes za super cenu! Cena již od 799 Kč.