Dlažba Sintesi Project smoke 60×120 cm mat ECOProject12737

Tento kvalitní a žádaný produkt můžete nakoupit aktuálně na webu umístěný v sekci obklady! Získejte zcela nové výrobky z... více informací »
Dlažba Sintesi Project smoke 60x120 cm mat ECOProject12737
Značka: Sintesi
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento kvalitní a žádaný produkt můžete nakoupit aktuálně na webu umístěný v sekci obklady! Získejte zcela nové výrobky z...

Tento kvalitní a žádaný produkt můžete nakoupit aktuálně na webu umístěný v sekci obklady! Získejte zcela nové výrobky z této sekce v akci. Přední výrobce Sintesi vás obohatí o prvotřídní sortiment Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další zboží od výrobce Sintesi. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v šedé barvě v imitaci kamene o rozměru 59,7×119,6 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.

Velmi prodávaný výrobek Dlažba Sintesi Project smoke 60x120 cm mat ECOProject12737 od populární značky Sintesi je k sehnání právě teď až neuvěřitelně levně. Ceny již od 1 199 Kč.