Dlažba Ergon Medley White 60×60 cm mat EH9J

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě o rozměru 59,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru... více informací »
Dlažba Ergon Medley White 60x60 cm mat EH9J
Značka: Ergon
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě o rozměru 59,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru...

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.
Často hledaný kousek Dlažba Ergon Medley White 60×60 cm mat najdete aktuálně u nás ve známé rubrice obklady! Vyberte si ještě jiné zboží z této známé rubriky za skvělou cenu. Tento vyjímečný výrobce Ergon vám může poskytnout skvělý sortiment Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele Ergon. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Dlažba Ergon Medley White 60x60 cm mat EH9J od předního výrobce Ergon snadno můžete najít nyní za výhodnou cenu. Aktuálně za 1 199 Kč.