Dlažba Ergon Medley White 60×60 cm mat EH7V

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě o rozměru 59,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru... více informací »
Dlažba Ergon Medley White 60x60 cm mat EH7V
Značka: Ergon
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě o rozměru 59,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru...

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže. Designový produkt je k dispozici aktuálně tady na našich stránkách v kategorii obklady. Podívejte se na akční produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny. Přední výrobce Ergon vám může nabídnout vynikající sortiment. Naše nabídka je široká, mrkněte na více skvělých produktů značky Ergon. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Dlažba Ergon Medley White 60x60 cm mat EH7V od oblíbené značky se zárukou kvality Ergon dostanete aktuálně na našich stránkách za výborné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 1 199 Kč.