Dlažba Ergon Medley pink 60×60 cm mat EH9P

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v růžové barvě o rozměru 59,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do... více informací »
Dlažba Ergon Medley pink 60x60 cm mat EH9P
Značka: Ergon
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v růžové barvě o rozměru 59,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do...

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v růžové barvě o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.
Tento výjimečný výrobek Dlažba Ergon Medley pink lze nakoupit právě na stránkách zařazený v sekci obklady! Prozkoumejte ještě jiné kousky z naší kategorie v bezva akci. Populární dodavatel Ergon dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Ergon. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Dlažba Ergon Medley pink 60x60 cm mat EH9P od přední značky Ergon jednoduše seženete právě teď v nabídce za nejnižší cenu! Nabídka od 1 199 Kč.