Dlažba Ergon Medley Dark grey 60×60 cm mat EH6V

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v šedé barvě o rozměru 59,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru... více informací »
Dlažba Ergon Medley Dark grey 60x60 cm mat EH6V
Značka: Ergon
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v šedé barvě o rozměru 59,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru...

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v šedé barvě o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže. Tento oblíbený výrobek můžete koupit lehce tady na našich stránkách v kategorii obklady! Nyní můžete najít oblíbené výrobky ve zmíněné kategorii za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další zboží značky Ergon. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Ergon může nabídnout kvalitní zboží.

Tento zlevněný kousek Dlažba Ergon Medley Dark grey 60x60 cm mat EH6V od dodavatele kvalitních produktů Ergon jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! Aktuálně za 1 199 Kč.