Dlažba Ergon Medley Dark grey 30×60 cm mat EH72

Tento neodolatelný produkt Dlažba Ergon Medley Dark grey je k sehnání také na stránkách v sekci obklady! Nyní můžete najít... více informací »
Dlažba Ergon Medley Dark grey 30x60 cm mat EH72
Značka: Ergon
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento neodolatelný produkt Dlažba Ergon Medley Dark grey je k sehnání také na stránkách v sekci obklady! Nyní můžete najít...

Tento neodolatelný produkt Dlažba Ergon Medley Dark grey je k sehnání také na stránkách v sekci obklady! Nyní můžete najít podobné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další prověřené produkty od značky Ergon. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v šedé barvě o rozměru 29,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.

Vynikající produkt Dlažba Ergon Medley Dark grey 30x60 cm mat EH72 od kvalitního výrobce Ergon pořídíte tady teď právě za výprodejovou cenu. Výhodně teď u nás za 1 199 Kč.