Dlažba Ergon Medley blue 30×60 cm mat EH9U

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v modré barvě o rozměru 29,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru... více informací »
Dlažba Ergon Medley blue 30x60 cm mat EH9U
Značka: Ergon
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v modré barvě o rozměru 29,8x59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru...

Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v modré barvě o rozměru 29,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.
Kvalitní a žádaný výrobek lze získat právě tady na našich stránkách v rubrice obklady! Prozkoumejte unikátní produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Ergon. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Ergon svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky

Výjimečný a žádaný výrobek Dlažba Ergon Medley blue 30x60 cm mat EH9U od našeho výrobce Ergon jde sehnat zrovna dneska za outletovou cenu. Aktuálně za 1 199 Kč.