Dlažba Cir Miami red clay 10×20 cm mat 1063969

Akční a ve slevě produkt máte možnost sehnat rovněž tu na našich stránkách ve známé kategorii obklady! Nyní můžete získat... více informací »
Dlažba Cir Miami red clay 10x20 cm mat 1063969
Značka: Cir
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Akční a ve slevě produkt máte možnost sehnat rovněž tu na našich stránkách ve známé kategorii obklady! Nyní můžete získat...

Akční a ve slevě produkt máte možnost sehnat rovněž tu na našich stránkách ve známé kategorii obklady! Nyní můžete získat ještě jiné kusy z naší kategorie za výprodejovou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od dodavatele Cir. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Cir dlouhodobě poskytuje špičkové produkty
Mrazuvzdorná dlažba v červené barvě v betonovém designu o rozměru 10×20 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří.

Velmi žádaný produkt Dlažba Cir Miami red clay 10x20 cm mat 1063969 od dodavatele zboží Cir můžete získat momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně. Aktuálně výhodně za 1 099 Kč.