Dávkovač mýdla SAT Simply R chrom/mléčné sklo SATDSIMRDAV

Dávkovač mýdla v oblém designu kombinující lesklý chrom a mléčné sklo je velice praktický doplněk z inovativní série Simply... více informací »
Dávkovač mýdla SAT Simply R chrom/mléčné sklo SATDSIMRDAV
Značka: SAT
459 Kč
Ověřit dostupnost
Dávkovač mýdla v oblém designu kombinující lesklý chrom a mléčné sklo je velice praktický doplněk z inovativní série Simply...

Dávkovač mýdla v oblém designu kombinující lesklý chrom a mléčné sklo je velice praktický doplněk z inovativní série Simply R. Tento dávkovač nelze namontovat na stěnu samostatně, je určen do univerzálního nástěnného držáku, kde si můžete skladbu a umístění doplňků určit zcela podle svých představ. Chcete do držáku umístit hned dva dávkovače, případně dávkovač, skleničku a mýdlenku? Vše je možné, jen musíte samozřejmě také zohlednit počet a velikost doplňků a dle toho vybrat velikost univerzálního držáku (nabízíme rozměr 45 a 60 cm). Je potřeba klást důraz na každý detail ve Vaší koupelně i toaletě. Proto jsme rádi, že Vám můžeme dopřát takové doplňky, které Vám budou nejen sloužit a budou účelné, ale i na pohled krásné. Prodloužená záruka 5 let!

Levný produkt Dávkovač mýdla SAT Simply R chrom/mléčné sklo SATDSIMRDAV originál od značky SAT jednoduše naleznete u nás právě za výprodejovou cenu. Akční cena 459 Kč.