Dávkovač mýdla SAT Evolution S chrom/mléčné sklo SATDEVOSDAV

Pro milovníky hranatých tvarů máme připravenu lahůdku – sérii Evolution S (SAT). U této série dominuje výrazný hranatý... více informací »
Dávkovač mýdla SAT Evolution S chrom/mléčné sklo SATDEVOSDAV
Značka: SAT
799 Kč
Ověřit dostupnost
Pro milovníky hranatých tvarů máme připravenu lahůdku – sérii Evolution S (SAT). U této série dominuje výrazný hranatý...

Pro milovníky hranatých tvarů máme připravenu lahůdku – sérii Evolution S (SAT). U této série dominuje výrazný hranatý design. Vysoká úroveň zpracování, vysoká kvalita použitých materiálů a elegantní nadčasový design jsou umocněny nenápadným uchycením doplňků na stěnu, které nadchne skutečné milovníky minimalismu. Tato série se odlišuje též unikátními držáky na doplňky (na dávkovače mýdla, skleničky, mýdlenku), které mohou být buď s malou odkládací poličkou nebo bez ní a mohou do nich být vloženy přesně ty doplňky, které si zákazník vybere. Ať už jednotlivě, nebo v libovolné kombinaci. Prodloužená záruka 5 let!

Designový produkt Dávkovač mýdla SAT Evolution S chrom/mléčné sklo SATDEVOSDAV od populárního výrobce SAT snadno seženete tady teď právě v akci. Ceny již od 799 Kč.